Plakaty
15857
page-template-default,page,page-id-15857,page-child,parent-pageid-1388,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Plakaty

Reklama na odległość

To dość wyjątkowe rozwiązanie, jakim okazują się być plakaty, które dostarcza Drukarnia Lendo w Bolesławcu. Te można podobnie do szyldów dostrzec już z dużej odległości. Plakaty drukuje się w dość dużych ilościach, tak aby możliwe było umieszczenie ich w określonych miejscach. Tam mogą one pozostać na stałe, albo czasowo, dopóki nie zniszczą się, albo nie stracą na ważności.

Rozmiar ma znaczenie

Można więc stwierdzić, że plakaty dzielą się na dwie kategorie okazjonalne, albo mające charakter reklamowy. Jeśli wziąć pod uwagę wybory, tego rodzaju plakaty można uznać, za okolicznościowe, okazjonalne, gdyż będą one znajdować się na widoku publicznym wyłącznie przez określony czas. W przypadku firm usługowych, kiedy ta ma zamiar reklamować się w określonym regionie, mieście, albo kilku wioskach, okazać się może, to jej stałą formą reklamową. Im dłużej taki plakat z danymi i zakresem usług będzie dostępny tym lepiej. Z czasem uzupełnia się ich bazę, zwłaszcza w stałych miejscach, albo odświeża nieco szatę graficzną. Kiedy zmieniają się dane kontaktowe, albo zakres usług, to ponowienie, może się okazać koniecznym, aby takie plakaty zostały wymienione. Aby Drukarnia Lendo mogła pomóc trzeba najpierw wybrać dobrze swój rodzaj plakatów, ale także ich rozmiar. Optymalne rozwiązania zależą od przeznaczenia plakatów, ale także tego, gdzie większość z nich będzie umieszczona. Jeśli blisko odbiorców, a także w zasięgu wzroku ludzkiego, na przykład na drzwiach sklepów, albo szybie w autobusie, okazać się może, że wystarczy mały rozmiar, taki jak A3, albo A4. Natomiast, jeśli chodzi o reklamy dość dużego formatu, takie jak neony przy drodze, okazać się może, że im większe, tym lepsze.

Krótko i na temat

Plakaty można także podzielić na dwie grupy pod względem ich układu. To może być typowy zresztą układ pionowy, ale od czasu do czasu, konieczne okazuje się stworzenie plakatów o układzie poziomym, kiedy na przykład napis jest dość szeroki, albo projekt tego wymaga. Na plakacie warto umieścić wyłącznie właściwą informację, która pozwoli uzyskać jasny przekaz.