Banery i siatki
15949
page-template-default,page,page-id-15949,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Banery i siatki

Wielkie i te mniejsze

Wykorzystanie baneru reklamowego jest chyba jedną z najczęściej stosowanych form reklamy zewnęrznej, choć znalazły również zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Wykonane są z materiału, który świetnie przyjmuje farbę, oraz nadaje się do obróbki termicznej, która polega na wzmacnianiu krawędzi poprzez zgrzewanie. Banery są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu tak często spotykamy je na ogrodzeniach, czy nawet na ścianach budynków. Wykorzystywane są też jako ścianki reklamowe czy ścianki do sesji fotograficznych.

Tanio, szybko i konkretnie

Baner reklamowy jest świetnym wyborem, gdy potrzebujemy okresowej reklamy wielkoformatowej. Jest trwały, łatwy w montażu i przede wszystkim tani. Oferujemy różne wykończenia, np. oczkowanie, zgrzewanie, bądź inne na życzenie klienta. Banery reklamowe podświadomie mogą wpłynąć na decyzje zakupowe klienta, jeżeli zostaną dobrze zaprojektowane. Nasza drukarnia posiada kompleksowe zaplecze dla wszelkich potrzeb drukowania i przygotowywania banerów. Nawet jeżeli potrzebują Państwo baner pilnie – damy radę! Wiemy, jak ważne jest uzyskanie potrzebnych banerów, dlatego dla Państwa jesteśmy w stanie zrobić je ekspresowo!

Baner dla każdego

Drukarnia Lendo w Bolesławcu oferuje baner reklamowy na wymiar w świetnej jakości dla każdego. W naszej ofercie znajdują się banery matowe, banery błyszczące, banery odblaskowe oraz siatki mesh.