Druk na płótnie
15962
page-template-default,page,page-id-15962,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Druk na płótnie

Własny obraz

Druk na płótnie, czyli dekoracja własnego autorstwa to strzał w dziesiątkę! Drukarnia Lendo w Bolesławcu pomoże Ci w ozdobieniu pomieszczeń w domu, biurze, jadalni czy salonie – wszystko to przy pomocy Twoich własnych foto dekoracji. Chcesz wyeksponować rodzinną fotografię, na której znajdują się Twoi bliscy? A może przenieść na płótno krajobraz, który widziałeś podczas ostatnich wakacji? Po co kupować gotowe produkty, gdy możesz skorzystać z własnych zdjęć i zaprezentować je gościom w formie trwałego wydruku na płótnie?

Solidność wykonania

Dzięki niemal nieograniczonej gamie rozmiarów, twoje zdjęcie na płótnie będzie pasować do każdego wnętrza. W małych idealnie sprawdzają się mniejsze formaty, takie jak np. A4. Dużą ścianę ozdobić może nawet obraz o szerokości 100cm! Naciągnięty na solidną, drewnianą ramę płócienny wydruk jest bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych, a doskonałe odwzorowanie kolorów zachwyci Ciebie jak i Twoich gości. Wydruki na płótnie zasługują na odpowiednią ekspozycję. Rodzinne zdjęcie? Powieś je nad kominkiem w salonie, lub w jadalni. A może chcesz stworzyć galerię z wielu obrazów?

Genialny prezent

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz – Drukarnia Lendo dostarczy Ci produkt najwyższej jakości. Pamiętaj o tym, że obraz drukowany na płótnie to też świetny pomysł na prezent, choćby dla rodziców z okazji rocznicy ślubu!