Folie samoprzylepne
15938
page-template-default,page,page-id-15938,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Folie samoprzylepne

Szeroki zakres zastosowań

Folia samoprzylepna to jeden z najbardziej popularnych materiałów stosowanych w reklamie ze względu na możliwość wykonywania wydruków w wysokiej jakości przy dobrym nasyceniu kolorów. Folie wykonywane przez Drukarnię Lendo w Bolesławcu posiadają bardzo szeroki zakres zastosowania. Można je wykorzystać do produkcji różnego rodzaju reklam. Są nośnikiem reklamowym w okresowych promocjach, w oznaczaniu punktów sprzedaży, a także sprawdzą się jako stały element aranżacji witryn sklepowych i punktów usługowych. Folia samoprzylepna może posłużyć do oklejenia elementów szklanych, metalowych, czy twardych elementów z tworzyw sztucznych m.in. PCV. Z powodzeniem można je wykorzystywać na zewnątrz jak i wewnątrz.

Wiele rodzajów folii

Folie dostępne są w szerokiej gamie kolorów, dlatego można z nich wykonać dowolną reklamę. Nadają się do zadrukowania, także wielkopowierzchniowego. Folie samoprzylepne są często wykorzystywane do zmiany koloru pojazdów, bez potrzeby wizyty w warsztacie lakierniczym, a także do wykonania kolorowej reklamy m.in. na autach.
Drukujemy na większości samoprzylepnych mediów, np.:
• Folia monomerowa
• Folia polimerowa
• Folia wylewana
• Folia OWV
• Folia odblaskowa
• Folia easydot

Na krótko i na długo

W zależności od potrzeb dostępne są folie krótkookresowe, średniookresowe i długookresowe. Wydruki na foliach charakteryzuje duża trwałość i wysoka jakość, dodatkowo mogą być zabezpieczeone laminatem co wydłuża trwałość wydruku i dodatkowo podbija barwę dzięki czemu wzrasta atrakcyjność wydruku.