Google Adwords i Facebook Ads
15998
page-template-default,page,page-id-15998,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Google Adwords i Facebook Ads

Niech znajdą Twoją stronę

Planując działania marketingowe wokół naszej strony internetowej musimy zadbać o konkretny dobór kanałów promocji. Faworytami w tej dziedzinie, jeżeli chodzi o zasięg ale także ilość dostępnych formatów reklamowych i funkcjonalności są Google AdWords oraz Facebook Ads. Oba te systemy, choć działają w osobno pozwalają na emisję reklam tekstowych, graficznych oraz wideo. Dobrze zaplanowana kampania e-marketingowa powinna wzajemnie uzupełniać oba kanały promocji, celem pozyskania wartościowego ruchu na naszej witrynie. Pozycjonowanie przy pomocy Google AdWords zwiększa ruch na stronie z dnia na dzień!

Miliony potencjalnych klientów

Drugim ważnym sposobem reklamy Twojej firmy jest wykorzystanie Facebook Ads. Na codzień z Facebooka korzysta ponad dwa miliardy ludzi. Z pewnością wśród nich znajdzie się wielu Twoich potencjalnych klientów. Dzięki inwestycji w Facebook Ads dotrzesz do nich bez problemu! Drukarnia Lendo w Bolesławcu pokieruje odpowiednio Twoimi kampaniami reklamowymi, by dotrzeć do użytkowników na dowolnych urządzeniach, niezależnie od tego jakiego używa odbiorca reklamy. Na samym Facebooku możesz bezpośrednio komunikować się z Klientami, pozyskać ich a nawet sprzedać produkt. Dlaczego miałbyś tego nie robić? Przy pomocy Facebook Ads pomożesz swojej firmie dotrzeć do nich!

Połącz dwie kampanie w jedną

Jeżeli chcesz zainwestować w świetną reklamę w internecie, warto skorzystać z usług Drukarni Lendo. Odpowiednio pokierujemy Twoją kampanią wprost do sukcesu firmy.