Kalendarze i książki
15860
page-template-default,page,page-id-15860,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kalendarze i książki

Reklama na dłużej

Kolejną dość ciekawą formą reklamy, jaką proponuje Drukarnia Lendo w Bolesławcu są kalendarze i książki, które mogą mieć w sobie wbudowaną reklamę, albo umieszczone dane z wizytówki. Jest to dość duże wyzwanie, ale niosące za sobą sporo możliwości, a także pozwalające na to, aby odbiorcy zatrzymali taką wizytówkę na dłużej, a nawet umieścili ją w swojej biblioteczce.

Rodzaj papieru ma znaczenie

W przypadku kalendarzy i książek, także znaczenie ma papier z którego są wykonywane poszczególne elementy. Niektóre z nich bardziej się nadają na jeden produkt, podczas gdy na inny zupełnie nie. Papier kredowy na przykład bardzo ładnie oddaje projekty graficzne, a także zdjęcia wysokiej jakości. Natomiast do kalendarza ze zrywanymi kartkami można użyć dużo cieńszego papieru, gdyż dzięki takiemu rozwiązaniu cały kalendarz będzie dużo cieńszy, a przecież i tak będzie w nim sporo kartek. W przypadku książek, zawierających foldery, albo stanowiących kalendarze książkowe, sprawa ma się jeszcze inaczej, tam warto zastosować papier kredowy, ale bardzo cienki i wysokiej jakości. Dzięki temu nic nie porwie się zbyt szybko, a cały kalendarz będzie stanowił elegancki gadżet.

mockups-design.com
xpo

Zwracamy uwagę na szczegóły 

Kalendarze mogą być różne, a także mieć różne rozmiary. To może być mały, niepozorny kalendarzyk, który zmieści się w kieszeni. Albo taki, który można powiesić na ścianie, w biurze, albo w przedpokoju lub w kuchni. Oferujemy różne, odpowiednio dobrane dla Waszej firmy i rodzaju działalności rozwiązania. My wiemy, jak ważna jest odpowiednia drukarnia. Kładziemy duży nacisk na jakości naszych produktów. Zawsze dokładnie zapoznajemy się za zapotrzebowaniem naszych odbiorców. Staramy się także, możliwie jak najlepiej doradzić w kwestiach wyboru, optymalnego rozwiązania. Nasze kalendarze, to nie tylko ciekawa oprawa graficzna, ale także druk na żądanie, to znaczy takie produkty, które życzy sobie otrzymać nasz odbiorca po wstępnie przygotowanym projekcie. Jeśli tylko mamy możliwość, staramy się zoptymalizować rozwiązania, aby Państwo na tym zyskali. Bierzemy pod uwagę wiele różnych aspektów, między innymi, to czy możliwe jest lepsze dostosowanie projektu, czy konieczne jest na przykład zachowanie właściwej kolorystyki. Bo jak wiadomo, każda firma ma swoje standardy, ale czasem warto wziąć pod uwagę także nieco inne spojrzenie na projekt, trochę z dystansu.