Kasetony z dibondu
15968
page-template-default,page,page-id-15968,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kasetony z dibondu

Bądź zawsze widoczny

Totalna klasyka reklamy – eleganckie tło, podświetlana grafika, bądź tekst – to prawdopodobnie najpopularniejszy schemat opisujący kasetony reklamowe wykonane z dibondu. Wykonane są one z płyt kompozytowych, co czyni je stosunkowo lekkimi reklamami, a przy tym bardzo trwałymi i rzucającymi się w oczy. Mnogość kolorów płyt dibondu stwarza wiele opcji projektowania kasetonu. Kasetony w efektywny sposób można łączyć też z literami 3D, tworząc bardzo ciekawe formy. Podświetlane są modułami z diodami LED, dzięki czemu są o wiele trwalsze niż te z tradycyjnymi świetlówkami.

Szyk i elegancja

O przewadze kasetonów reklamowych nad zwykłymi szyldami jest bardzo profesjonalny efekt wizualny, a tym samym o wiele większy potencjał reklamowy. Potencjalny konsument natychmiast myśli, że ma do czynienia z poważną i rzetelną marką, a więc wzrasta też jego zaufanie do danego rodzaju ofert firmy. Elegancja i styl są tu nieodłącznym elementem, dlatego kasetony uznaje się za jedne z bardziej prestiżowych rozwiązań tego typu. Znajdują one zastosowanie tak na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Kaseton? Lendo!

Drukarnia Lendo w Bolesławcu tworzy wysokiej jakości kasetony z dibondu, odpowiednio wyprofilowane i przygotowane do prezentowania działalności, bądź marki. Jeżeli chciałbyś poznać wycenę kasetonu, lub potrzebujesz pomocy w projekcie – odezwij się do nas, pomożemy!