Kasetony z napinanym licem
15972
page-template-default,page,page-id-15972,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kasetony z napinanym licem

Tanio i skutecznie

Kasetony z napinanym licem o obecnie prawdopodobnie najlepszy wybór w przypadku reklam, które chcemy podświetlić na całej eksponowanej powierzchni. Rozwiązanie takie posiada wiele zalet, do których należą m.in. odporność lica na stłuczenia, niższe wymagania odnośnie mocy oświetlenia niż przy froncie z plexi, podświetlana powierzchnia jest zawsze idealnie gładką płaszczyzną odporną na warunki atmosferyczne, a koszt wymiany grafiki jest stosunkowo niedrogi, dzięki czemu możemy wykonywać sezonowe podświetlane reklamy niskim kosztem.

Żadnych ograniczeń

W przypadku gdy rozmiar kasetonu jest znacznie większy od standardowego, a wymagania estetyczne klienta nie pozwalają na umieszczenie widocznych łączeń warto wybrać kaseton z napinanym licem, który niemal nie posiada ograniczeń rozmiaru. Lico może mieć nawet 50 metrów! Drukarnia Lendo w Bolesławcu do podświetleń tego typu kasetonów używa najwyższej jakości modułów LED. Lico stanowi miękki materiał backlit z nadrukiem o wysokiej jakości i podwójnym nasyceniem farby. Konstrukcję nośną stanowią specjalne profile aluminiowe wraz ze wzmocnieniem.

Podświetlmy całość!

Dodatkową przewagą takiego kasetonu, że w przeciwieństwie do kasetonu z dibondu, całość powierzchni możemy wykorzystać na dowolną grafikę! Nie masz pomysłu na projekt? Z chęcią Ci pomożemy!