Notesy
15867
page-template-default,page,page-id-15867,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Notesy

ibf

Praktyczne akcesoria

Notesy, to takie dość przydatne akcesoria, które pozwalają na zapisanie sobie ważnych informacji, kiedy zajdzie taka potrzeba. Wybierając tę opcję, w której realizacji pomoże Drukarnia Lendo w Bolesławcu dobrze wybierzesz. Taki notatnik można potem zabrać ze sobą niemalże wszędzie, a jeśli umieścisz tam reklamę. Okazać się może, że będzie to trafiona inwestycja, gdyż będzie ona często na widoku i to nie tylko szczęśliwego posiadacza notesu, ale także jego bliskich i znajomych. Bywa i tak, że pytają oni czasem o to, co to za notes, albo co za firma na nim widnieje.

Papier firmowy

Bardzo często zapisuje się notatki na kartkach, albo jakieś ważne informacje dla klientów, zazwyczaj robi się to na zwykłym papierze. Tymczasem kartka z notesu i to z danymi firmy, może być świetnym rozwiązaniem. Innym zaś może się okazać wręczenie klientowi dodatkowego gratisu, jakim może taki, mały notes być. Jak to zwykle bywa, im większy nakład zamówienia, tym tańsza cena sztuki. O czym warto zawsze pamiętać, dokonując u nas zamówienia.

???????????????????????????????????????????????????

Notatki i reklamy

Notesy tego rodzaju warto także podarować pracownikom, oni nie tylko docenią dodatkowy gadżet z firmy w której pracują, ale także mają pewny zasięg wśród znajomych. Dodatkowo często identyfikują się z firmą, wiele o niej wiedzą, mogą też być reklamą wśród ludzi, jeśli są zadowoleni z tego co w życiu robią. Nasze notesy to nie tylko reklama ale także solidne wykonanie i ciekawa oprawa graficzna. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas produkty były najwyższej jakości. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego warto nam powierzyć trudne zadania, z chęcią je dla Państwa zrealizujemy. Notesy mogą być różne, małe i kieszonkowe, albo nieco większe, mające wymiary książeczki. Reklama na nich umieszczona to z całą pewnością dobry wybór. Warto pamiętać, że taki notes, to już gadżet, a nie tylko zwykła wizytówka, czy ulotka. Ma on praktyczne zastosowanie, a także z całą pewnością pozostanie na dłużej z osobami, które go będą posiadać. Jeśli chodzi o takie notesy, które nazwać można firmowymi, warto je także zamówić dla siebie, jako dodatkową formę reklamy we własnej działalności.