Papier firmowy
15954
page-template-default,page,page-id-15954,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Papier firmowy

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Papier firmowy przygotowywany przez Drukarnię Lendo w Bolesławcu jest niezwykle ważny w każdej poważnej firmie. Świetnie sprawdza się w prowadzeniu korespondencji z klientami, jak i między pracownikami. Papier firmowy jest jednym z głównych elementów identyfikacji wizualnej firmy, który staje się nieodłącznym elementem marki. Jesteśmy świadomi, że przysłowie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” bardzo dobrze pasuje do odbioru marki przez osoby trzecie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby papier firmowy który przygotowujemy był najwyższej jakości.

Numer jeden

Papier firmowy występuje w różnych formatach, takich jak np. A3, czy A5 – jednak prym w tym dziale papeterii firmowej wiedzie format A4. Każde wykonane przez nas zlecenie jest drukowane na wysokiej jakości papierze. Aby nadać mu wyjątkowy wygląd wykorzystujemy nowoczesne metody druku, które świetnie odzwierciedlają kolory. Nasz papier firmowy druk zawsze realizujemy na papierze 90g – znanym w branży jako numer 1.

Projekt ma znaczenie

Większość firm tworzy papier firmowy za pomocą tego samego szablonu – różnią się tylko logotypem. Nasze studio graficzne z przyjemnością przygotuje dla Państwa wyjątkowy, niebanalny projekt.