Plakaty
15957
page-template-default,page,page-id-15957,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Plakaty

Plakat uniwersalny

Plakaty należą to jeden z najpopularniejszych rodzajów reklam. Drukarnia Lendo w Bolesławcu dostarcza te najwyższej jakości. Ta forma reklamy od wielu lat spotyka się z niemałą akceptacją odbiorców. Bardzo szeroki zakres wykorzystania produktu zapewnia uniwersalność produktu. Wykorzystywane są do promowania wydarzeń i usług, czy do dekoracji lokali usługowych, a nawet mieszkań – od salonów, przez sypialnie, aż do łazienek. Jeżeli chcesz, by potencjalny Klient nawiązał z Tobą kontakt, umieść na swoim plakacie wszelkie ważne dla Twojej firmy informacje. Dobrze zaprojektowane plakaty przynoszą szereg korzyści – wzrasta rozpoznawalność Twojej firmy na rynku lokalnym, buduje pozytywny fizerunek.

Rozmiar ma znaczenie

Drukarnia Lendo w Bolesławcu przygotowuje i drukuje plakaty od najmniejszych formatów, jak choćby A4, po największe. Oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy w najwyższej jakości na rynku. Plakaty wielkoformatowe mogą być dodatkowo zabezpieczone laminatem błyszczącym, bądź matowym, chroniąc je przed wpływem warunków atmosferycznych. Dodatkowo – druk wielkoformatowy wykonujemy nie tylko na papierze, w ofercie posiadamy również polipropylen, który jest o wiele wytrzymalszy od papieru.

Istota projektu

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu profesjonalnego projektu graficznego swojego plakatu? Skontaktuj się z nami – nasze studio graficzne pomoże w tym z przyjemnością.

szacho