Tablice Reklamowe - Studio Reklamy Lendo
Drukarnia Lendo w Bolesławcu to profesjonalny producent tablic z różnych materiałów oraz w różnych rozmiarach. Wykonujemy tablice reklamowe, szyldy reklamowe zwykłe i podświetlane a także odblaskowe.
tablice reklamowe, szylkdy reklamowe, producent tablic, tablice odblaskowe
555
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-555,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Tablice Reklamowe

Dlaczego inwestować w tablice reklamowe?

Drukarnia Lendo w Bolesławcu to profesjonalny producent tablic z różnych materiałów oraz w różnych rozmiarach. Szyldy wykonujemy z PCV, plexi, blach aluminiowych jak i stalowych czy też dibondu. Każdy z tych materiałów możemy wycinać w dowolnych rozmiarach i kształtach. Z podanych materiałów możemy wykonynać tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy wewnętrzne i zewnętrzne. Szyldy przygotowane przez nas umieszczane są zazwyczaj w siedzibach firm, dzięki czemu są świetnym sposobem na wypromowanie usługi, marki czy produktu.

Szyld wykonujemy wyklejając wybrany materiał folią kolorową, bądź drukowaną i zabezpieczoną dodatkowo laminatem. Wykonane przez nas tablice reklamowe są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne a także na wszelkie czynniki zewnętrzne. Druk jest bezwonny, dzięki czemu nadaje się idealnie na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. W ofercie mamy też możliwość wykonania szyldów dwustronnych. W celu uatrakcyjnienia szyldu możemy zastosować dodatkowe elementy dekoracyjne w postaci styroduru lub liter świetlnych 3D, które odpowiednio wkomponowane w treść szyldu czy tablicy znacząco poprawią estetykę produktu. Tak wykonana reklama jest znacznie ciekawszym rozwiązaniem niż tradycyjna reklama 2D. Dodatkowo szyldy można wykonać z podświetleniem halogenowym. Podświetlany szyld dodatkowo umożliwia widoczność po zmroku.

Tablice reklamowe a funkcjonalność

  • szyldy i tablice mogą zostać wykonane z różnych materiałów przeznaczonych do ekspozycji tymczasowej czy też krótkookresowej jak i służyć przez kilka ładnych lat
  • trwałość – dzięki zastosowaniu laminatu stałego z filtrem UV wykonana reklama może być eksponowana na wykonanym nośniku o wiele dłużej

Tablice reklamowe wykonujemy z takich materiałów jak:

– blacha ocynkowana
– blacha aluminiowa
– płyty PCW
– płyty PET-G
– płyty warstwowe Dibond / Tubond / Etalbond itp.
– poliwęglan lity
– poliwęglan komorowy

Oświetlenie

Seria oświetlaczy LED to linia rekomendowana do iluminacji wszelkich powierzchni, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.  Ich największym atutem jest zastosowanie wysokiej jakości diod i markowych zasilaczy, które gwarantują doskonałe parametry świetlne i długą żywotność.

Szyldy reklamowe mogą zostać wykonane również z pryzmatycznej folii odblaskowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza tablica będzie widoczna również w nocy bez konieczności wykonywania instalacji elektrycznej, a podświetlenie odbywa się dzięki odbiciu światła rozproszonego oraz odbiciu światła reflektorów.

Na rynku są dostępne różne rodzaje folii odblaskowych i różnią się one trwałością jak i stopniem odbicia światła. Ważny jest dobór danej folii dla eksponowanej tablicy w wybranym przez klienta miejscu.