Sublimacja
15989
page-template-default,page,page-id-15989,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sublimacja

Doświadczenie ma znaczenie

Tworzenie projektów koszulek reklamowych już nikogo nie dziwi, dlatego nadruki na odzieży stały się dość ciekawą i angażującą formą reklamy. Oferuje ją dla Ciebie Drukarnia Lendo w Bolesławcu, której pracownicy znają się na rzeczy. Wykonywanie nadruków wymaga nie tylko cierpliwości, ale także zastosowania czasem różnego rodzaju rozwiązań, niekoniecznie znanym laikom. My wiemy, jak trudne bywa nałożenie nadruku na niektóre rodzaje odzieży, ale także jak skomplikowane bywają wzory. W uzyskaniu optymalnego efektu przydaje się wieloletnie doświadczenie, które posiadamy, a jest ono też ważne do tego, aby było jak najmniej ubytków w trakcie tworzenia nadruków.

Brak ograniczeń

Jeśli projekt wymaga dokładności, fotorealistycznego odwzorowania, składa się z wielu kolorów, odcieni i tonów, to najlepszą techniką nadruku będzie właśnie sublimacja. Technologia znakowania artykułów reklamowych polegająca na przejściu tuszu sublimacyjnego z wydruku na specjalnym nośniku w strukturę wybranych materiałów odbywa się za pomocą prasy termotransferowej. W efekcie uzyskujemy nadruki odporne na ścieranie, zmywanie, pranie czy warunki atmosferyczne. Tak wykonane nadruki są bardzo trwałe, w przeciwieństwie do folii flex można wykonywać skomplikowane wzory w pełnej gamie kolorystycznej, zachowując jednocześnie elastyczność nadruku. Ta technologia wykorzystywana jest również do wykonywania kubków, smyczy i wszelkich elementów reklamowych z własnym nadrukiem.

Niska cena

Decydując się na ozdobienie odzieży lub tekstyliów za pomocą technologii sublimacji warto zgłosić się do nas! Niewątpliwą zaletą nadruków wykonanych w tej technologii jest także niska cena.