Tablice i szyldy
15975
page-template-default,page,page-id-15975,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Tablice i szyldy

Każdy rodzaj szyldu

Drukarnia Lendo w Bolesławcu to profesjonalny producent tablic z różnych materiałów oraz w różnych rozmiarach. Szyldy wykonujemy z PCV, plexi czy dibondu, a każdy z tych materiałów możemy wycinać w dowolnych rozmiarach i kształtach. Z podanych materiałów możemy wykonynać tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy wewnętrzne i zewnętrzne. Szyldy przygotowane przez nas umieszczane są zazwyczaj w siedzibach firm, dzięki czemu są świetnym sposobem na wypromowanie usługi, marki czy produktu.

Wiele technik wykonania

Szyld wykonujemy wyklejając wybrany materiał folią kolorową, bądź drukowaną i zabezpieczoną dodatkowo laminatem. Nasze szyldy są bardzo trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i wszelkie czynniki zewnętrzne. Druk jest bezwonny, dzięki czemu nadaje się idealnie na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. W ofercie mamy też możliwość wykonania szyldów dwustronnych. W celu uatrakcyjnienia szyldu możemy zastosować dodatkowe elementy dekoracyjne 3D, które odpowiednio wkomponowane w treść szyldu czy tablicy znacząco poprawią estetykę produktu. Na takie szyldu możemy nałożyć elementy wycięte z plexi bądź styroduru. Tak wykonana reklama jest znacznie ciekawszym rozwiązaniem niż tradycyjna reklama 2D. Dodatkowo szyldy można wykonać z podświetleniem halogenowym. Podświetlany szyld dodatkowo umożliwia widoczność po zmroku.

Podnieś atrakcyjność swojej reklamy

Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie przygotować projektu graficznego – zgłoś się do nas. Nasz dział graficzny przygotuje dla Ciebie odpowiedni projekt. Dodatkowo doradzą Ci jak możesz jeszcze bardziej podnieść atrakcyjność swojej reklamy!