Teczki
15845
page-template-default,page,page-id-15845,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Teczki

techcold_v2

Uporządkuj nieporządek

Niemal każdego dnia zmagamy się ze sporą ilością dokumentów. Zwłaszcza jeśli pracuje się w biurze, albo prowadzi własną firmę. Ta kwestia dotyczy także uczniów szkół średnich oraz studentów. Podobnie z gospodyniami domowymi, które mają zazwyczaj sposoby na to, aby utrzymywać w domu porządek w dokumentacji.

msr
mockups-design.com

Najwyższa jakość

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Mamy już sporo realizacji na naszym koncie i zadowolonych odbiorców. Staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. A nasze teczki są naprawdę ładne, jak zresztą większość naszych projektów graficznych. Przykładamy dużą wagę także do wykonania. Możliwy jest wybór odpowiedniego rodzaju papieru, ale także innego rodzaju detali. Warto skonsultować się z nami w kwestii tego wyboru, chętnie doradzimy indywidualnie.

Wygląd i wytrzymałość

Do tego celu przydają się dobrze opisane teczki, w których można poukładać swoje rachunki, potrzebne do przechowania pisma i inne papierki. Drukarnia Lendo w Bolesławcu ma za zadanie pomóc w ich przygotowaniu, jeśli mają zawierać w sobie formy reklamowe, albo określone wzornictwo promujące markę. Porządna teczka to format A4, w którym zmieścić się może wiele dokumentów, ale także właściwe jej zabezpieczenia. To ładna oprawa graficzna, ale także gumka, która sprawia, że dokumenty będą bezpieczne, także w czasie ich transportu. Teczki wykonuje się z wysokiej jakości kartonu, który nie może być jednak zbyt gruby, ale za to powinien być dość wytrzymały. Wysokiej jakości teczki oferuje Państwu Drukarnia Lendo, bo nasze projekty zaskoczą niejednego. Kładziemy dość duży nacisk na to, aby możliwie jak najbardziej dostosować się do Państwa potrzeb. Przy dużych zamówieniach oferujemy korzystniejsze warunki – nami można współpracować przez wiele lat. Oferowane przez nas teczki to nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie problemów z dokumentami i ich segregacją, ale także wysoka jakość. Dopasowujemy projekty graficzne, tak aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię reklamową, ale aby reklama była możliwie jak najmniej nachalna. My wiemy, jak wzbudzać zainteresowanie.