Termotransfer
15986
page-template-default,page,page-id-15986,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Termotransfer

Doświadczenie ma znaczenie

Tworzenie projektów koszulek reklamowych już nikogo nie dziwi, dlatego nadruki na odzieży stały się dość ciekawą i angażującą formą reklamy. Oferuje ją dla Ciebie Drukarnia Lendo w Bolesławcu, której pracownicy znają się na rzeczy. Wykonywanie nadruków wymaga nie tylko cierpliwości, ale także zastosowania czasem różnego rodzaju rozwiązań, niekoniecznie znanym laikom. My wiemy, jak trudne bywa nałożenie nadruku na niektóre rodzaje odzieży, ale także jak skomplikowane bywają wzory. W uzyskaniu optymalnego efektu przydaje się wieloletnie doświadczenie, które posiadamy, a jest ono też ważne do tego, aby było jak najmniej ubytków w trakcie tworzenia nadruków.

Nawet od jednej sztuki

Jedną z największych zalet termotransferu jest możliwość wykonania nadruku nawet od jednej sztuki, ponieważ nie ma kosztów przygotowania. Plik wektorowy z projektem jest przesyłany do plotera tnącego, gdzie folia zostaje wycięta z folii wedle wzoru. Termotransfer to metoda nadruku polegająca na wgrzaniu na tkaninę specjalnej folii flex lub flock z uprzednio przygotowanym projektem na ploterze tnącym. Właściwa jakość folii, duży nacisk, wysoka temperatura (około 170 stopni Celsjusza w przypadku nadruku na bawełnie) i odpowiednio długi czas wgrzewania gwarantują bardzo wysoką odporność na pranie.

Niska cena

Decydując się na ozdobienie odzieży lub tekstyliów za pomocą folii flex lub flock warto zgłosić się do nas! Niewątpliwą zaletą nadruków wykonanych w technologii termotransferu jest także cena. Jest ona zależna głównie od wielkości oraz skomplikowania nadruku. Tylko w niewielkim stopniu zależy od ilości wykonanych egzemplarzy.