ULOTKI
182
page-template-default,page,page-id-182,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

ULOTKI

Ulotki najwyższej jakości

Reklama to dźwignia handlu, jak mówi stare powiedzonko handlowców z doświadczeniem. Ulotki, to jedna z takich form reklamowych. A ich dobre przygotowanie, może być gwarancją sukcesu, albo się do niego w dużym stopniu przyczynić. W celu ich zaprojektowania i wydrukowania, może być pomocna Drukarnia Lendo w Bolesławcu. Z całą pewnością, nie ma lepszej w regionie, a nasze usługi staramy się świadczyć na najwyższym poziomie.

3
mockups-design.com

Klucz do sukcesu

Przed każdą firmą usługową, albo produkcyjną stoi nie lada wyzwanie, gdyż od umiejętnego pozyskiwania klientów zależy jej być, albo nie być. Jednak, nie tylko firmy potrzebują ulotek. Czasem potrzebują ich także organizacje, które chcą przekazać coś światu, jakąś ideę, albo fundacje, które niosą pomoc potrzebującym. Stosując reklamę w formie ulotki, można dotrzeć do dużej grupy ludzi i to w dość krótkim czasie.

Szczegóły projektu

Warto zaznaczyć, że dość duże znaczenie w przypadku reklamy drukowanej mają szczegóły, którymi są między innymi kolory, znajdujące się na ulotce. Krój czcionki, ale także grafika, rozmieszczenie oraz cała masa innego typu drobiazgów. Warto z całą pewnością sprawdzić numery telefonów, faksu, adres e-mail a nawet adres siedziby, albo biura obsługi klienta, jeśli takie się znajdują. Czasem, jedna cyferka może być przyczyną wielu nierozumień, a nawet uniemożliwić kontakt, wtedy kiedy jest on bardzo potrzebny.
Decydując się na reklamę w formie ulotek, warto zdawać sobie sprawę z tego, że są one dość tanie w produkcji, ale także mogą stanowić źródło wielu informacji. Na małej kartce, jaką stanowi ulotka, zazwyczaj formatu A5, czyli wielkości kartki od zeszytu, zmieścić się może sporo. Między innymi dane o ofercie, czy na przykład godziny otwarcia firmy. Ulotka może być zatem dużo ciekawsza od wizytówki, którą jest mała i zawiera najczęściej dane kontaktowe do określonej osoby. Warto zdecydować się na oba te formaty, zwłaszcza kiedy zawarte na nich dane mogą być przydatne, a tak jest kiedy reklamująca się firma, ma potencjał, albo wykonuje usługi, które cieszą się dość dużym zapotrzebowaniem w regionie.