WIZYTÓWKI
15834
page-template-default,page,page-id-15834,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

WIZYTÓWKI

Podstawowy element Twojego marketingu

Dla nowej firmy, reklama to bardzo ważna rzecz, ponieważ prawie nikt nie wie o jej istnieniu. Ale także przedsięwzięcia posiadające już staż, są zmuszone szukać często dość nowej grupy odbiorców, albo zwyczajnie powiększać swoją bazę klientów o młodsze pokolenia. W produkcji wizytówek, które stanowią coś w rodzaju niezbędnika przedsiębiorcy, może dopomóc Drukarnia Lendo w Bolesławcu.

Piękno tkwi w szczegółach 

Modna kolorystyka, ale także wysokiej jakości papier, czy wykończenia, to tylko elementy, które mają za zadanie świadczyć o prestiżu. W dobie współczesnej technologii, można pokusić się o zupełnie nowe rozwiązania, nietypowe wzory wizytówek, które nie tylko zawierają określone informacje, ale także swoim wyglądem coś imitują. To już dość powszechne rozwiązanie, ale jak się okazuje wciąż może zaskakiwać swoją prostotą, albo uniwersalnym zastosowaniem. Swego czasu modne były wizytówki jednostronne, albo takie, które z drugiej strony zawierają na przykład kalendarz. To było czasem bardziej praktyczne, czasem mniej dobre rozwiązanie, ale okazuje się, że aby Drukarnia Lendo w Bolesławcumogła być bardziej skuteczna, lepiej jest zagospodarować mądrze obie te strony. Powszechnie przyjęto, że pierwsza strona, to dane kontaktowe, a druga, to na przykład zakres usług, które świadczy reklamująca się przy ich pomocy firma. To jednak nie jest jedyne rozwiązanie, a wśród wizytówek, można mieć do czynienia także ze składanymi.

amada

Kontakt ma znaczenie

Warto dokładnie przemyśleć strategię, a także sprawić, aby wizytówka była tak wyjątkowa, aby chciało się ją zostawić na dłużej, używać jako zakładki do książek, a nawet znaleźć inne dla niej zastosowanie, tak jak to było na przykład z zastosowaniem kalendarzyka. Dzięki temu ten kto otrzyma wizytówkę, nie będzie chciał się jej już nigdy pozbyć, z czasem może okazać się, że dane kontaktowe, albo profil usług będzie potrzebny na tyle, że zechce się z nią skontaktować.