Litery 3D
15965
page-template-default,page,page-id-15965,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Litery 3D

Z światłem i bez

W trakcie poszukiwań sposobu zaprezentowania dowolnej nazwy, bądź logotypu firmy warto zatrzymać się na dłuższą chwilę przy literach przestrzennych. Są one fantastyczną formą reklamy, widać je z daleka. Drukarnia Lendo w Bolesławcu oferuje niezwykle trwałe, podświetlane (bądź nie) litery 3D, które zachowują niezmienną formę niezależnie od warunków atmosferycznych. Litery wykonane przez Drukarnię Lendo rozpoznawalne są dzięki precyzyjnemu wykonaniu i dopracowaniu w każdym detalu, dzięki czemu litery są dokładnie takie, jakie klient sobie zażyczy.

Skontaktuj się z nami

Kwestia projektu i realizacji liter 3D nie należy do najłatwiejszych procesów. Nie wiesz jak podejść do tak ważnego tematu? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści z chęcią poprowadzą Cię krok po kroku.

Wysoki poziom reklamy

Drukarnia Lendo wykonuje litery ze styroduru jak i przy wykorzystaniu taśm aluminiowych, przy czym każdy rodzaj możemy dodatkowo podświetlić. Nowoczesne litery przestrzenne są coraz częściej stosowane w dziedzinie promocji firmy. Z pewnością zauważyłeś już setki tego typu reklam, szczególnie w większych miastach. Dlaczego Twoja firma ma być gorsza? Solidnie wykonane i podświetlane litery są kluczem do zauważenia Twojej firmy przez potencjalnych klientów!